FAQ - pytania i odpowiedzi

To bardzo proste. Złóż zamówienie na naszej stronie w zakładce produkty i czekaj na przesyłkę. Zapłacisz w wygodny i bezpieczny sposób, tak jak chcesz.

Przyjmowanie suplementów jest zawsze konieczne wtedy, gdy nasza podstawowa dieta nie zapewnia nam wszystkich niezbędnych składników. W obecnych czasach utrzymanie prawidłowej diety jest niezwykle trudne, a w sytuacji kiepskiego zaopatrzenia w produkty najwyższej jakości prawie niemożliwe. Dlatego z pomocą naukowców możemy cieszyć się zdrowym, długim życiem przyjmując suplementy.

Trwałość każdego produktu jest podana na opakowaniu. Należy przestrzegać zaleceń, które tam się znajdują. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli w pełni cieszyć się z efektów stosowania skandynawskich suplementów.

Wszystkie dostawy realizowane są za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich, które gwarantują szybką i bezpieczną dostawę. Chcemy, aby każdy Klient otrzymał kompletny, nienaruszony zestaw zamówionych produktów.

Koszty dostawy zależą od opłat na rzecz firmy kurierskiej. Nie zarabiamy na dostawie! Staramy się, aby były jak najniższe, niemniej zawsze informacja o ich wysokości jest podawana przed wysyłką.

Żaden problem, po prostu  skontaktuj się z naszym działam obsługi Klienta pod adresem e-mail: bok@certainlife.pl lub na naszej infolinii pod numerem 422 338 788 i przekaż informację.

Z naszym działem obsługi Klienta pod adresem e-mail: bok@certainlife.pl lub na naszej infolinii pod numerem 422 338 788

Wszyscy nasi Klienci otrzymują imienne faktury VAT niezwłocznie po opłaceniu dostarczonych produktów. Bardzo ważna jest dla nas skrupulatność i szybkość w działaniu.

Prosimy niezwłocznie o kontakt z naszym działem obsługi Klienta pod adresem e-mail: bok@certainlife.pl lub na naszej infolinii pod numerem 422 338 788

Oczywiście, wystarczy kontakt z naszym działam obsługi Klienta pod adresem e-mail: bok@certainlife.pl lub na naszej infolinii pod numerem 422 338 788

To wyjątkowo proste, poprzez zakładkę Produkty lub kontakt z naszym działam obsługi Klienta pod adresem e-mail: bok@certainlife.pl lub na naszej infolinii pod numerem 422 338 788

Do naszego działu obsługi Klienta pod adresem e-mail: bok@certainlife.pl lub na naszej infolinii pod numerem 422 338 788